РУС     ENG     УКР

Наші послуги

проспект Відрадний, буд. 103,
м. Київ, 03061, Україна
+38(044) 499 04 50sulimov@royalcapital.com.ua

Брокерське обслуговування

У зв'язку з тим, що ризики при здійсненні діяльності на фондовому ринку достатньо високі, будь-який інвестор прагне до їх мінімізації. Правильний вибір брокерської організації дозволяє певною мірою знизити ризики, пов'язані з наданням нею необхідних посередницьких послуг. Наша компанія має всі необхідні ліцензії на здійснення брокерської (ліцензія Державної комісії з цінних паперів і фондового ринку АВ-318233 від 18.04.07 р.) та дилерської (ліцензія Державної комісії з цінних паперів і фондового ринку АВ-318234 від 18.04.07 р.) діяльності, а також є членом асоціації і біржі ПФТС. Крім того, ми прагнемо до створення довгострокових довірчих відносин з нашими партнерами і клієнтами, надаємо їм для ознайомлення всі відомості та інформацію про свою діяльність з урахуванням вимог законодавства і конфіденційності.

Корпоративні фінанси

Компанія «Роял Капітал» надає своїм клієнтам послуги в області фінансування, послуги стратегічного і фінансового консультування. Метою компанії разом з успішною діяльністю в області брокерського і депозитарного обслуговування юридичних і фізичних осіб, є надання всього комплексу традиційних послуг у сфері корпоративного фінансування і фінансового консультування.

Залучення інвестицій

В рамках інвестицій ТОВ «РОЯЛ КАПІТАЛ» організовує залучення до операції стратегічних і фінансових інвесторів з урахуванням цілей і стратегії емітента. Після розміщення забезпечується аналітична підтримка компанії-емітента, надаються послуги з організації вторинного ринку акцій Вашої компанії.

Консалтингові послуги

На сьогоднішній день консалтинг став невід'ємною частиною ефективної діяльності підприємств. Основним завданням консалтингу є виявлення наявних проблем і знаходження шляхів їх вирішення. Компаніям, що розвиваються, приступають до реалізації будь-якого проекту (реструктуризація, залучення кредиту, і т.д.) необхідно враховувати безліч чинників, здатних зробити вплив на кінцевий результат. Консультаційна підтримка «РОЯЛ КАПІТАЛ» дозволить досягти бажаного результату, оптимізуючи діяльність відповідно до всіх законодавчих і ринкових вимог.

Депозитарні послуги

Зберігач надає своїм клієнтам, юридичним та фізичним особам всіх форм власності (резидентам і нерезидентам), всі основні послуги із зберігання, обліку і засвідчення прав на цінні папери, послуги, сприяючі реалізації власниками цінних паперів їх прав на цінні папери, включаючи право на участь в управлінні акціонерними суспільствами, на отримання дивідендів, доходів, а також супутні послуги, що підвищують якість депозитарного обслуговування.
Дизайн та розробка Аванопрт-Дизайн
Републікація Правова інформація
© 2007 "Royal Capital"
Усі права захищені