РУС     ENG     УКР

Правовая информация

проспект Відрадний, буд. 103,
м. Київ, 03061, Україна
+38(044) 499 04 50vc@royalcapital.com.ua
Компанія «Роял Капітал» просить всіх, хто відвідав нашу сторінку в мережі Інтернет, ознайомитися з інформацією викладеною нижче. Цим Ви визнаєте, що нижчевикладена інформація була доведена до Вашого відома.

Правовий режим

Зміст сайту royalcapital.com.ua (включаючи, без обмежень, всю інформацію, дані, зображення, графічні символи, звіти, аналітику і т.д., далі "Інформація") є власністю ТОВ «Роял Капітал», всі права захищені. Несанкціоноване розповсюдження, копіювання і зміна матеріалів сайту, повністю або частково, у відсутність письмового дозволу ТОВ «Роял Капітал» заборонено.
ТОВ «Роял Капітал» не несе відповідальності за неточності або помилки на сайті royalcapital.com.ua і не несе відповідальності за які-небудь збитки і збиток будь-якого роду, прямий або непрямий, такий, що виник як наслідок доступу до інформації, що міститься на сайті royalcapital.com.ua, її використання або посилання на неї, а також що виникає у зв'язку з доступом, використанням, функціонуванням, пошуком або з'єднанням з іншими інтернет-сайтами, здійсненими з сайту royalcapital.com.ua
ТОВ «Роял Капітал», як і будь-який з його представників або співробітників не несе відповідальності за будь-які збитки або збиток, виниклий унаслідок використання змісту матеріалів сайту в практичній діяльності, а також за достовірність будь-якої інформації, приведеної у складі правомірних розміщених на сайті матеріалів із зовнішніх джерел, і будь-які наслідки використання цієї інформації.
Інформація, представлена на сайті royalcapital.com.ua, заснована на джерелах, які РОЯЛ КАПІТАЛ визнає надійними, проте, компанія не несе відповідальності за її достовірність і повноту. Інформація не має відношення до інвестиційних цілей або фінансової ситуації третіх осіб. РОЯЛ КАПІТАЛ не несе відповідальності за операції третіх осіб, здійснені на основі інформації, отриманої з сайту royalcapital.com.ua. Інформація, представлена в матеріалах справжнього сайту, не має рекомендаційного значення в цілях здійснення операцій на ринку фінансових послуг або в інших подібних цілях, а рівно не може бути використана як допустимий доказ при врегулюванні суперечок в судовому або в позасудовому порядку.

ТОВ «Роял Капітал» прикладе розумні зусилля для забезпечення достовірності і точності інформації на даному сайті. Інформація на даному сайті може бути змінена компанією ТОВ «Роял Капітал» у будь-який час без попереднього сповіщення.

Політика конфіденційності

Будь-яка інформація і/або матеріали надані будь-яким відвідувачем сайту royalcapital.com.ua вважаються неконфіденційними. ТОВ «Роял Капітал» не несе ніякої відповідальності у зв'язку з цією інформацією або матеріалами і залишає за собою право використовувати цю інформацію і/або матеріали на свій розсуд.

Дизайн та розробка Аванопрт-Дизайн
Републікація Правова інформація
© 2007 "Royal Capital"
Усі права захищені