РУС     ENG     УКР

Про компанію

проспект Відрадний, буд. 103,
м. Київ, 03061, Україна
+38(044) 499 04 50sulimov@royalcapital.com.ua

У квітні 2006 року компанія «РОЯЛ КАПІТАЛ» була зареєстрована як юридична особа у формі товариства з обмеженою відповідальністю. Сьогодні компанія " РОЯЛ КАПІТАЛ " - це професійний учасник фондового ринку України. Керівництво, як і основний штат компанії «РОЯЛ КАПІТАЛ», почав свою діяльність практично одночасно з формуванням ринку цінних паперів в Україні, відчувши на собі всі його злети та падіння, що дозволило отримати достатній досвід для ведення виваженої об'єктивної діяльності, сформувати довгострокову стратегію розвитку, що враховує як світові тенденції, так і національні специфічні чинники, що впливають на ведення посередницької та інвестиційної діяльності на українському фінансовому ринку.
Компанія «РОЯЛ КАПІТАЛ» володіє повним набором ліцензій професійного учасника та здійснює повний спектр операцій на ринку цінних паперів, що включає андеррайтинг, брокерські та дилерські послуги, довірче управління активами, консалтингові послуги, депозитарні послуги, а також аналітичну та юридичну підтримку зі всіх напрямів діяльності. Компанія «РОЯЛ КАПІТАЛ» є членом саморегулюючих організацій Київської Міжнародної фондовою біржі і асоціації ПФТС, а також членом фондової біржі ПФТС.
“РОЯЛ КАПІТАЛ” сприяє та підтримує своїм клієнтам на всіх стадіях реалізації проектів зі злиття та поглинанням. Знання ринку і досвід високопрофесійних співробітників дозволяє нам ефективно проводити пошук цільових компаній, що відповідають критеріям вибору потенційних покупців, оперативно консолідувати будь-які за розміром пакети акцій українських підприємств, а також підбирати стратегічного або фінансового інвестора для компаній, що розвиваються та потребують інвестицій в акціонерний капітал. Його становлення пов'язане з характерними для всіх ринків, що розвиваються, високими нормами ризику та прибутковості. Ми пропонуємо своїм клієнтам якнайкращі рішення з управління фінансами, об'єднуючи поточні можливості ринку та його багатообіцяючі перспективи. Керівництво компанії "РОЯЛ КАПІТАЛ" пишається своєю згуртованою командою професіоналів, талановитими та відданими справі співробітниками, і високо цінує їх чудові людські якості.

Брошура компанії


Наша стратегічна мета - створення універсального інвестиційного банку, який стане ефективним провідником на ринку капіталу, постачальником фінансових рішень для наших клієнтів, впевнено увійде до групи лідерів в Україні і буде інтегрований на світовий фінансовий ринок.Дизайн та розробка Аванопрт-Дизайн
Републікація Правова інформація
© 2007 "Royal Capital"
Усі права захищені